Missisipi.com.pl

Rejsy

Rejsy

Oferujemy niezapomniane wrażenia w czasie rejsu największym na śródlądziu statkiem pasażerskim „Missisipi” w bardzo komfortowych warunkach. Rejsy odbywają się kanałem Żerańskim przez zalew Zegrzyński lub piękną i dziką Narew aż do Pułtuska. Przy sprzyjających warunkach żeglugowych również po Wiśle. Pasażerom oferujemy klimatyzowaną salę jak również otwarty górny pokład z miejscem do tańczenia przy muzyce na żywo z wyśmienitą kuchnią serwującą posiłki na bieżąco. Optymalna ilość pasażerów dopasowana do wielkości statku, pozwala pasażerom podróżowanie bez tłuku i ścisku. W czasie całego rejsu pasażerowie mogą swobodnie przemieszczać się po obu pokładach bez względu na warunki pogodowe.

Restauracja na statku oprócz gastronomii oferuje również wieczorki taneczne dla dorosłych w różnych „klimatach” od szant, biesiadnych do cygańskich z muzyką na żywo.

Oferujemy Państwu również nie zapomniane wrażenia w czasie rejsu statkiem pasażerskim Missisipi w bardzo komfortowych warunkach kanałem Żerańskim przez zalew Zegrzyński do Serocka lub piękną i dziką Narwią aż do Pułtuska. Jest to największy i najbardziej komfortowy statek pasażerski w Polsce. Rejs trwa około 6-7 godz.

Pasażerom oferujemy klimatyzowaną salę jak również otwarty górny pokład z miejscem do tańczenia przy muzyce na żywo z wyśmienitą kuchnią serwującą posiłki na bieżąco.

Na statku znajduje się restauracja serwująca polską kuchnię czynna od wtorku do niedzieli, od godz. 12:00 do 21:00. W dniach w których odbywają się potańcówki do godz. 24:00.

W najbliższą sobotę 28 lipiec 2012 organizujemy rejs po Kanale Żerańskim do Serocka

Więcej informacji i rezerwacja biletów na rejs pod numerem telefonu 501 595 695.